Večni si želijo biti le avtokrati: v Moskvi, v ...

Tadej Pogačar pred Girom izpostavil ...

crypto.com arena Ekipa24.si

Sramota leta! V LA-ju skušali takole provocirati ...

0 27.06.2018 20:50:57

Večna tekmeca do obetavnih zmag! Olimpija svojega nasprotnika strla v prvem delu, Maribor v drugem!

Olimpija je odigrala svojo sploh prvo pripravljalno tekmo pred novo sezono.

Ilija Stolica je tako naposled debitiral na klopi zmajev, za začetek pa je vpisal zmago s 4:0 proti celjskemu Šampionu. Ljubljančani so v Brežicah vse štiri gole zabili v prvem polčasu, dvakrat je bil uspešen povratnik Daniel Avramovski, po enkrat pa srbski novinec Andrija Kaluđerović in Hrvat Dino Štiglec. Naslednji preizkus može Stolice čaka v soboto v Čatežu proti zagrebški Lokomotivi.

Maribor se je v avstrijskem Weizu kar dolgo mučil s tamkajšnjim tretjeligašem, čeprav je Blaž Vrhovec vijoličaste popeljal v vodstvo že v 8. minuti tekme. V 70. so domačini namreč prek Prskala izenačili, potem pa so Ranko Moravac, Martin Kramarić in kapetan Marcos Tavares v zadnjih desetih minutah stvari vendarle postavili na svoje mesto.

Značke: maribor, olimpija