Šest ustavnih sodnikov razkrilo dodatne ...

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Celje Krznar Ekipa24.si

Kapo dol! Te besede Damirja Krznarja odmevajo! ...

1 02.04.2024 06:25:22

Neverjetno, a resnično! Janu Oblaku in druščini je to uspelo šele drugič v tem letu (video)

Nogometaši Atletico Madrida so vpisali pomembno zmago v boju za uvrstitev med prve štiri ekipe španskega prvenstva, ki bodo naslednjo sezono igrale v ligi prvakov. Na gostovanju pri Villarrealu so zmagali z 2:1.

To je šele druga zmaga Atletica Madrida v letu 2014 na gostovanjih. Pred tem je edine tri točke v LaLigi v 2024 zabeležil konec januarja v Granadi. Povsem drugače igra doma; od 45 možnih točk v letošnji sezoni jih je osvojil 40.

Hkrati so varovanci Diega Simeoneja prekinili niz štirih zmag in devetih tekem brez poraza Villarreala, ki ostaja na sredini razpredelnice brez realnih možnosti za mesta, ki vodijo v evropska tekmovanja.

Atletico Madrid je povedel v 9. minuti po zadetku Axela Witsela z glavo, Villarreal je izenačil na začetku drugega polčasa, zmagoviti zadetek pa je dosegel Saul Niguez v 87. minuti.

Madridčani so z 18. zmago napredovali na četrto mesto. Pred Athletic Bilbaom, ki je v nedeljo izgubil proti vodilnemu Real Madridu, imajo dve točki prednosti. Za tretjim mesto oziroma Girono zaostajajo sedem točk ter še dve več za Barcelono na drugem mestu.

Naslednji konec tedna ni tekem LaLige, saj je v soboto v Sevilli na sporedu finale kraljevega pokala med Athletic Bilbaom in Mallorco.

Značke: nogomet, španija