Afera ogroža von der Leyenovo politično prihodnost, saj poteka v obdobju pred evropskimi volitvami, Odkrito.si

Ursula von der Leyen in primer Pfizergate

luka doncic dallas pm Ekipa24.si

Kar je 'pretepeni' in poškodovani Dončić ...

0 19.02.2023 08:31:52

Lovrić ga je zabil Handanoviću! Kakšen gol slovenskega reprezentanta, Inter na koncu ... (video)

Sandi Lovrić premagal Samirja Handanovića, a je bil slednji na koncu vseeno boljše volje.

V soboto sta bila v italijanski ligi na delu oba milanska kluba. V 23. krogu je Inter gostil Udinese in zmagal s 3:1, Milan pa je gostoval v Monzi, ter se veselil minimalne zmage z 1:0. Inter ostaja prvi zasledovalec vodilnega Napolija, zaostaja 15 točk, takoj za njim je z zaostankom 18 točk Milan.

Za Inter je Samir Handanovič branil celo tekmo, potem ko je njegovo ekipo v vodstvo iz enajstmetrovke popeljal Romelu Lukaku, ga je premagal rojak Sandi Lovrić, s katerim sicer v slovenski reprezentanci nista sodelovala. To je bil za Lovrića tretji zadetek v letošnji sezoni serie A.

Lovrić je igral do 75. minute, njegov reprezentančni kolega Jaka Bijol pa je odigral celo tekmo. Gola za Inter v drugem polčasu sta dosegla Henrih Mhitarjan in Lautaro Martinez.

Milan je Monzo premagal z golom Junior Messias v 31. minuti.

Značke: lovrić, handanovic