Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

Afera Dars: poslanca NSi na policiji preverjala, ...

Luka Dončić objavil posebno fotografijo ...

Ansambel Igor in zlati zvoki Revija Stop

»Vse dni, vse noči« igrajo že lepih 32 let

1 04.10.2022 06:21:17

Bijoool! Nebeški skok Slovenca za pomembno zmago Udineseja, ki še kar kljubuje velikanom! (video)

Nogometaši Udineseja s slovenskima članoma Jako Bijolom in Sandijem Lovrićem so v ponedeljek v zadnji tekmi 8. kroga italijanskega prvenstva v gosteh premagali Verono z 2:1. Zmagoviti zadetek je dosegel prav Bijol v sodnikovem dodatku. Udinese je na lestvici zdaj tretji z 19 točkami.

Udinese je imel pred tekmo peto izhodišče na lestvici, če bi zmagal, bi skočil na tretje, le s točko zaostanka za Napolijem in Atalanto. A Videmčanom sprva ni šlo vse po načrtih, domači, ki so v spodnjem delu lestvice, so igrali čvrsto v obrambi, v prvem polčasu pa je zadel Josh Doig.

Udinese, pri katerem je Bijol odigral celo tekmo, Lovrić pa je bil tudi v začetni postavi in na igrišču do 67. minute, je v nadaljevanju pritiskal, imel veliko premoč pri posesti žoge in številne priložnosti, zadel tudi okvir gola. Ko je že kazalo, da bo iztržil le neodločen izid, za izenačenje je poskrbel Beto v 70. minuti, pa je v sodnikovem dodatku po podaji Lazarja Samardžića Bijol pred vrati neoviran z natančnim strelom z glavo zadel za zmago.

Vodilni Napoli je v tem krogu Torino premagal s 3:1, Atalanta pa z 1:0 Fiorentno. Milanski Inter s slovenskim vratarjem Samirjem Handanovićem je izgubil z Romo z 1:2, Empoli Petra Stojanovića - igral je celo tekmo - in Lovra Štubljarja, ki ga zaradi poškodbe ni bilo v kadru, pa je klonil proti Milanu z 1:3.

Če se vam posnetek zadetka Bijola spodaj ne prikaže, potem si ga lahko ogledate tudi na TEJ POVEZAVI.

Značke: bijol, italija