Pogovori s pokojnimi ne izčrpajo, ampak pomirijo

Simon Vadnjal Revija Stop

Znani obrazi so zelo okoljsko ozaveščeni

0 03.10.2022 07:52:01

Eksplozija nekdanjega ljubljenca Viol! Uh, kakšna predstava, noro, kaj je naredil v drugem polčasu!

ALESFEVZER.COM
Slovenski nogometaš, ki sicer igra za Bosno in Hercegovino, je prekinil strelski post.

Leta 2020 je Dino Hotić zapustil Maribor in se prvič v karieri podal na tuje. Slovenski nogometaš, ki je še pred odhodom na tuje slovenski reprezentančni dres zamenjal za bosanskega, je s svojimi predstavami hitro osvojil navijače, pravo strelsko eksplozijo pa je doživel konec minulega tedna.

V 10. krogu belgijskega prvenstva je s Cercle Bruggejem gostoval pri Gentu, k zmagi s 4:3 pa je prispeval kar tri zadetke. Vse tri je dosegel v drugem polčasu, in sicer med 59. in 89. minuto, to pa so bili zanj tudi prvi zadetki v letošnji sezoni. Cercle Brugge je s tem prišel do druge zmage v desetih tekmah, v tem trenutku pa je v območju izpada, a se je sezona šele dobro začela.

Značke: hotić, belgija