Zaigralo vam bo srce! Ste videli, v kakšni majici...

ela mei2 Njena.si

Skrito v raju: 'Ela' nenadoma vidno spremenjena?

3 29.09.2022 13:39:25

Kaaaj!? Spiš mirno, Benjamin Šeško? Slovenska nogometašica Mateja Zver z zadetkoma, ki osupneta! (video)

Jurij Kodrun
Izjemna predstava slovenske nogometašice na tekmi proti finskemu klubu KuPS.

Kar 71 klubov iz 49 različnih nogometnih zvez tekmuje v letošnji ligi prvakinj, kjer gre h koncu kvalifikacijski del za uvrstitev v skupinski del. V drugem krogu kvalifikacij (med 20. 9. in 29. 9.) je tako še 24 ekip, ki se borijo za 12 vstopnic za skupinski del.

Sreda in četrtek minevata v znamenju povratnih tekem drugega kroga lige prvakinj, znova pa se je izkazala Mateja Zver, kapetanka reprezentance in članica avstrijskega St. Pöltna.

Na prvi tekmi je dosegla edini gol za zmago Avstrijk (0:1), na povratni tekmi pa je s kar dvema goloma pomagala do preboja v elitni del lige prvakinj. St. Pölten je z golom Mateje Zver povedel v šesti minuti, gostje so do 32. minute že vodile 1:2. Ker se rezultat v rednem delu ni menjal, skupaj pa je bilo 2:2, so bili na vrsti podaljški. Dve minuti pred koncem drugega podaljška pa je napredovanje Avstrijkam priigrala prav Mateja, ki je zadela v 118. minuti.

Značke: zver, pölten