0 22.05.2022 09:56:40

Luka Zahović sezono končal z golom, a to še ni bilo vse ... (video)

pogonszczecin.pl
Nekdanji kapetan Maribora se je veselil 11. zadetka.

Na Poljskem je naslov prvaka osvojil Lech iz Poznanja, ki je zbral pet točk več od Rakowa, na tretjem mestu so prvenstvo končali Luka Zahović in soigralci. Pogon se je v zadnjem krogu na svojem stadionu z moštvom Termalica Nieciecza razšel z izidom 2:2 (1:0), 26-letni mariborski napadalec je bil v eni od glavnih vlog. Najprej je v končnici prvega polčasa s strelom z glavo zadel za domače vodstvo z 1:0, v sedmi minuti nadaljevanja je bil nad njim storjen še prekršek za najstrožjo kazen, ki jo je za 2:0 realiziral Kamil Drygas. Toda gostitelji prednosti niso zadržali, za kar je z goloma poskrbel Muris Mesanović, enkrat je bil uspešen z bele točke.

Luka Zahović je bil na igrišču do osemdesete minute, za njim je uspešna sezona – zbral je trideset nastopov in se 11-krat vpisal med strelce.