Poroka na prvi pogled: Rudi in Marjetka, ko ju ...

ba
0 01.12.2021 10:24:36

MAESTRO JOJO! To zmorejo le največji mojstri (video)

Atalanta je bila prepričljivo boljša od Venezie.

Nogometaši Atalante so se v 15. krogu serie A veselili devete zmage, pred svojimi navijači so s prepričljivih 4:0 ugnali Venezio. Prvo ime dvoboja je bil Mario Pašalić, ki je dosegel tri gole, že v sedmi minuti je za vodstvo z 1:0 unovčil podajo Josipa Iličića. Sijajno podajo, kakršne se lahko domislijo le največji mojstri. Žogo je sprejel pred kazenskim prostorom, ovirati so ga poskušali trije tekmeci, toda Jojo je tudi v takšnem položaju našel dovolj prostora, žogo je med nogama enega od gostujočih igralcev usmeril proti hrvaškemu reprezentantu, ki je zatresel mrežo. Res izjemna asistenca! "Neukrotljivi Iličić," so med drugim zapisali mediji pri zahodnih sosedih. Na zelenici je bil do 77. minute, Domen Črnigoj je za Benečane igral v prvem polčasu.