31.10.2021 15:45:15

Kekov varovanec v slovenskem obračunu v znanem letoviškem mestu le dve minuti po vstopu ZAČEL PREOBRAT (video)

David Tijanić je v 11. krogu turškega prvenstva začel preobrat svoje ekipe.

Ko je Tijanić vstopil v igro (v 60. minuti), je domači Goztepe, za katerega je Miha Mevlja odigral vso tekmo, vodili z 1:0, a že dve minuti po vstopu je ravno slovenski reprezentant izid izenačil. To je bil njegov tretji zadetek od selitve iz poljskega Rakowa v turški klub. Glede na to, da ne dobiva veliko priložnosti - včasih celo obsedi na klopi, včasih dobi priložnost v drugem polčasu -, je izjemno učinkovit in postaja pravi joker s klopi.

Očitno je vstop Tijanića povsem spremenil razmerje moči na zelenici, saj so gostje v 78. minuti celo še drugič zatresli domačo mrežo in kazalo je, da bodo iz vročega gostovanja v znanem letoviškem mestu na obali Mediteranskega morja odnesli poln izkupiček. No, v zadnji minuti tekme so nogometaši Goztepeja izid poravnali, tako sta si moštvi razdelili izkupiček.