Kadili bi kot Turki, vendar ne bi plačali

0 24.10.2021 07:37:55

Znorel je! Slovenskemu reprezentantu je po ponižanju 'počil film', takšnega ga še nismo videli! (video)

Vroče dogajanje na tekmi Salernitane in Empolija.

V serie A smo bili priča slovensko obarvanemu dvoboju med Salernitano, za katero brani Vid Belec in Empolijem, kjer igrajo Petar Stojanović, Leo Štulac in Klemen Hvalič.

Na koncu se je zmage s 4:2 veselil Empoli, ki je že v prvem polčasu prišel do lepe prednosti, dobil ga je kar s 4:0. Dvakrat je zadel Andrea Pinamonti: enega je dosegel s "panenko" z enajstmetrovke, kar je slovenskega vratarja Salernitane Vida Belca kar malce razjezilo in se je zapodil za strelcem, po enkrat pa Patrick Cutrone in Stefan Strandberg (avtogol).

V drugem polčasu so domači hitro prišli do dveh golov, strelca sta bila Luca Ranieri in Ardian Ismajli (avtogol), česa več pa jim ni uspelo narediti.

Pri zadnjeuvrščeni Salernitani je Belec branil celo tekmo, pri Empoliju, ki je v sredini lestvice, pa je Petar Stojanović igral v prvem polčasu in dobil rumeni karton, Leo Štulac in 19-letni vratar Klemen Hvalič pa sta tekmo spremljala s klopi za rezervne igralce.

Celotno situacijo si lahko ogledate v spodnjem posnetku od 1:40 naprej.

Značke: vid-belec, serie-a