Večni si želijo biti le avtokrati: v Moskvi, v ...

"Tako hitro kot teče Mbappe, sem jaz tekel v ...

Tole je očitno menjava za Mika Tobeyja! Američan...

13 17.10.2021 12:04:12

To je pa BOLELO! Elsner takšnega debija zagotovo ni pričakoval, noro, kaj so naredili njegovi VAROVANCI!

Luka Elsner je na svojem debiju na klopi Standarda remiziral.

Luka Elsner je prejšnji teden postal novi trener belgijskega Standarda. Trenerski prestop je v tamkajšnji javnosti dvignil nemalo prahu, saj je njegov prejšnji klub Kortrijk napovedal celo tožbo, ker je Standard kar sredi sezone tekmecu 'ukradel' trenerja.

Kljub negodovanju prestopa niso mogli preprečiti, v soboto pa je slovenski strateg dočakal tudi svoj debi na klopi enega največjih belgijskih klubov vseh časov. No, ta se ni končal po pričakovanjih, čeprav je tako kazalo. Vse do 96. minute ...

Standard je na tekmi 11. kroga belgijske lige proti Leuvnu vodil z 2:0, takrat pa so igralci moštva, ki se bori za obstanek med elito, znižali na 2:1. A to je bil šele začetek presenečenja, ki so ga pripravili gostje. Tri minute kasneje oziroma v 99. minuti so izenačili na 2:2, to pa je bil tudi končni izid.

Po drugi strani je Elsnerju uspelo vsaj prekiniti niz treh porazov, po nepopolnem 11. krogu pa Standard na lestvici zaseda 11. mesto.

Značke: elsner, standard