Kaj se dogaja v slovenski reprezentanci?! Novi ...

Kanyne West, Harry in P Odkrito.si

Harry v pedofilski mreži P. Diddyja??!!

0 16.05.2021 16:31:47

DRAMATIČEN tretji polčas derbija, TOLE je Samir Handanović sodniku ZABRUSIL V OBRAZ (video)

Inter si je že prej zagotovil naslov prvaka, Juventus ob sestopu s trona trepeta za uvrstitev v ligo prvakov.

Za Torinčane je bil torej Derby d'Italia precej pomembnejši, točke je lovil z vsemi štirimi, po mnenju modro-črnih tudi s pomočjo sodnika. Ta je v 88. minuti dosodil najstrožjo kazen za domačine, potem ko je že vse kazalo, da se bosta tekmeca razšla brez zmagovalca. Stara dama je na koncu slavila s 3:2, osvojila zlata vredne tri točke, gostje pa so imeli zvrhan koš pripomb zaradi slabega sojenja.

Gianpaolo Calverese je na vsaki strani izključil po enega nogometaša, dosodil je tri enajstmetrovke, a zadnji (tudi odločilni) je še posebej kamen spotike. Odločitev, po kateri je Juan Cuadrado odločil tekmo, je izzvala žgoče polemike, slovenski vratar Samir Handanović pa je sodniku v obraz povedal, kar mu gre: "Uničil si tekmo!"

Hrvat Ivan Perišić, ki je storil usoden 'prekršek' nad Cuadradom, je na družbenem omrežju zapisal: "Proti vsem in vsakomur."

Danes petouvrščeni Juventus bo v zadnjem krogu gostoval v Bologni in bo z zmago pri 78 točkah. Tretji Napoli jih ima 76, čaka pa ga še domača tekma z Verono. Četrti Milan (75) danes zvečer gosti Cagliari, v zadnjem krogu pa gostuje pri drugouvrščeni Atalanti (78).