Večni si želijo biti le avtokrati: v Moskvi, v ...

Kakšen odgovor Luke! Je kdo dvomil vanj? Vsem je ...

sekulic slovenija af Ekipa24.si

Tole je očitno menjava za Mika Tobeyja! Američan...

1 18.04.2021 08:39:50

FOTKA LETA! Ne boste verjeli, kdo je tolažil KURTIĆA po najbolj NEVERJETNEM porazu! (foto)

Neverjetni prizori na tekmi med Parmo in Cagliarijem.

Nogometaši Parme so v 31. krogu italijanske lige gostovali pri Cagliariju in po neverjetnem preobratu izgubili s 3:4. Ekipa slovenskega reprezentanta Jasmina Kurtića, ki je igral celotno tekmo, je tako še vedno v neugodnem položaju na predzadnjem mestu lestvice, zdaj za Cagliarijem, ta je mesto pred njo, zaostaja za pet točk. Parma je na Sardiniji, kjer igrala proti neposrednemu tekmecu za obstanek v ligi, po dobre pol ure vodila že z 2:0, potem ko je najprej v peti minuti zadel Giuseppe Pezzella, v 31. pa Juraj Kucka.

V 39. minuti je Cagliari znižal zaostanek z golom Leonarda Pavolettija. V 60. minuti je Parma spet lažje zadihala po golu Dennisa Mana, toda le šest minut pozneje se je ekipa s Sardinije spet vrnila v igro, ko je za 2:3 zadel Razvan Marin.

Kljub temu je Parmi dobro kazalo za zelo pomembno zmago vse do sodniškega dodatka. Takrat pa so se pri gostih pojavile črne minute. Gaston Pereiro je v drugi minuti dodatka namreč izid izenačil, dodaten udarec pa je tekmecu zadal Alberto Cerri, ki je v 94. minuti poskrbel za zmago Cagliarija.

Po koncu tekme je bil Jasmin Kurtić izjemno potrt, njegova ekipa je iz rok izpustila neverjetno priložnost. Italijo pa je obkrožil izjemen prizor. Medtem ko so nogometaši Cagliarija slavili, je njihov kapetan Joao Pedro sedel zraven Kurtića in ga tolažil. Gre sicer za nekdanja soigralca pri Palermu.