Kdo bo novi minister za obrambo: Črnčec, Premk ...

Ljubezen na vasi: To so kandidatke Jožefa ...

0 05.12.2020 17:18:07

TAKO to dela ljubljenec Viol: VNOVIČ ZABIL in povečal RAZLIKO na VRHU LESTVICE! (video)

Martin Metelko
Na Hrvaškem so na sporedu dvoboji 14. kroga.

Med njimi je tudi tisti med Osijekom in Varaždinom, ki pa se je že končal. Slavonci so slavili z 1:0, z edinim zadetkom na srečanju pa jim je tri točke zagotovil nekdanji član Mure in Maribora Damjan Bohar.

Slovenski reprezentant je v polno meril v 59. minuti, s to zmago pa ima Osijek na vrhu lestvice zdaj štiri točke prednosti pred Dinamom. Seveda je treba dodati, da imajo Zagrebčani odigrane tri tekme manj.

Odkar je ob koncu septembra iz poljskega Zaglebieja za približno 850 tisoč evrov prišel v Osijek, je Bohar v osmih nastopih zabil dva gola. Omenimo lahko, da sta v dresu zmagovalne ekipe vseh 90 minut odigrala tako Bohar kot drugi slovenski reprezentant Mario Jurčević.

Značke: gol, ljubljenec, viole