Sodnik zavrnil tožbo proti Stevenu Tylerju

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

Bo igral? Navijači Dallasa v skrbeh zaradi ...

1 22.10.2020 07:44:01

NOČNA MORA! Jan OBLAK se je ob POLOMU le držal za glavo, česa takšnega že dolgo ni doživel! (video)

Bayern je napolnil mrežo Atletica.

Derbi sredinih tekem 1. kroga nogometne lige prvakov med branilcem naslova Bayernom in madridskim Atleticom je dobil prvi. Zmagal je s kar 4:0 in tako poskrbel za pravo nočno moro Jana Oblaka.

Bayern je na domačem terenu povedel v 28. minuti, ko je Oblaka, ki je pred tem že enkrat dobro posredoval, enkrat pa so domači zadeli vratnico, iz bližine ugnal Kingsley Coman. Ta je podal pri drugem golu v 41. minuti, ko je z močnim strelom zadel Leon Goretzka.

V 47. minuti je Joao Felix zadel za Atletico, a je Luis Suarez, ki je v prvem delu zapravil lepo priložnost, v prepovedanem položaju vplival na igro, tako da zadetek ni veljal. Je pa obveljal gol Bayerna, ki ga je z močnim strelom od daleč dosegel Corentin Tolisso. Coman je za nameček v 72. minuti povišal prednost že na končnih 4:0.

Značke: jan-oblak, atletico