Večni si želijo biti le avtokrati: v Moskvi, v ...

"Tako hitro kot teče Mbappe, sem jaz tekel v ...

Mojster Jure o vzgoji otrok: V življenju se bodo ...

sveca Ekipa24.si

Groza! Tragična nesreča mladega Slovenca! Komaj ...

2 21.10.2020 20:41:09

NORO! Kar si je privoščil Real v ligi prvakov, je BLAMAŽA BREZ PRIMERE! To morate videti!

Madridski Real se je na vstopu v novo sezono lige prvakov pošteno osmešil.

Ne samo, da si je privoščil domač poraz proti ukrajinskemu Šahtarju, kar bi nekako še bilo sprejemljivo. Real je z 2:3 izgubil proti ekipi, ki je v Madrid prišla zgolj odigrat tekmo, vknjižit poraz in se vrnit domov. Ne verjamete? Zaradi korone je Šahtar doma pustil kar osem svojih najboljših nogometašev in vpoklical deset mladincev. Zdaj vam je verjetno jasno, kakšne razsežnosti ima neuspeh - pri čemer pa prvi polčas spada med najslabše v Realovi zgodovini.

Real je na koncu sicer imel nekaj možnosti, da bi izid izenačil - v zadnji minuti je celo mislil, da ga je že, a so sodniki dosodili nedovoljeni položaj. Toda ostalo je pri zmagi Šahtarja, ki pa je s povsem prevetreno zasedbo prvi polčas dobil z neverjetnih 3:0. Predvsem predstava Madridčanov v obrambi je bila kriminalna, nekateri komentatorji so jo označili za takšno, kakršne si kraljevi klub ni privoščil še na nobeni tekmi lige prvakov kadarkoli v preteklosti. In če si boste pogledali vsaj vrhunce tekme, vam bo jasno, o čem govorijo.