Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

Afera Dars: poslanca NSi na policiji preverjala, ...

Delovna akcija: Mojster Matjaž srečen v objemu ...

1 19.10.2020 08:57:22

Ocena? 4,5!!! Kurtić z GROZLJIVO NAPAKO, zgodilo se mu je NEDOPUSTNO, saj je ... (video)

Jasmin Kurtić ni imel najboljšega dne.

V četrtem krogu italijanskega prvenstva sta se med drugim pomerila Milan in Inter (2:1), odigrana pa je bila tudi tekma med Udinesejem in Parmo. Obračun v Vidmu je bil pravi triler, padlo je namreč kar pet zadetkov. Parma je povedla, nato prejela dva gola, a vseeno izenačila na 2:2, nakar je v 88. minuti Ignacio Pussetto poskrbel za to, da so se zmage veselili gostitelji.

Vseh 90 minut je za goste odigral Jasmin Kurtić, toda reprezentant Slovenije ni imel najboljšega dneva.  V 52. minuti se mu je namreč pripetila zares grozljiva napaka, ki je bila ključni trenutek pred drugim zadetkom Udineseja. Belokranjec je na svoji polovici zelenice žogo nespametno podal nazaj, a kaj, ko jo je dal tekmecu, ki je to s pridom izkoristil in zadel. Novinarji spletne strani Tuttomercatoweb niso pokazali milosti do Kurtića. Podelili so mu oceno 4,5 in ob tem zapisali, da se mu je pripetila preprosto "nedopustna napaka". Bo že držalo ... A tudi to je del nogometa.

Posnetek Kurtićeve napake si oglejte od 2:10 dalje.