Zaigralo vam bo srce! Ste videli, v kakšni majici...

lara, topki, skrito-v-raju Njena.si

Skrito v raju: Skrivnost Larinih pletenih topkov

0 18.10.2020 14:04:17

Reprezentanca bi Z NJIM lahko ogromno dobila: Z NORIM GOLOM je dvignil VSE NA NOGE! (video)

vszi
David Tijanić je v prijateljskem obračunu s San Marinom pokazal, da bo selektor Matjaž Kek še lahko resno računal nanj.

No, ljubljanski vezist pa se je po reprezentančni akciji vrnil v svoj klub Rakow Czestochowa in vnovič dokazal, da je eden najpomembnejših členov ekipe in tudi eden vidnejših posameznikov poljskega prvenstva. Na gostovanju pri Gorniku (Erik Janža je igral vseh 90 minut) je Rakow slavil s 3:1, čeprav so domači povedli v četrti minuti. Po pol ure igre je bilo že 1:2, pod drugi gol za goste pa se je podpisal prav Tijanič.

Slednji je pobegnil domači obrambi, nato pa v polnem sprintu s prefinjenim lobom matiral domačega vratarja in žogo poslal v mrežo (akcija se začne pri 2:30 minute). Triindvajsetletnik je v sedmih prvenstvenih nastopih zbral že štiri gole in tri asistence, na ligaški lestvici strelcev pa si deli drugo mesto.

To je bila peta zmaga Rakowa, ki je zadržal vodilno pozicijo na prvenstveni razpredelnici.