masterchef, 10 Njena.si

Teden dni premora za MasterChef Slovenija

0 18.10.2020 10:06:31

Handanović vs. Ibrahimović: Slovenec slovitemu Švedu obranil PENAL, kar je sledilo ... (video)

Slovenski vratar iz vrst Interja Samir Handanović je obranil najstrožjo kazen, toda ...

Samir Handanović je imel na derbiju z Milanom polne roke dela. Slovenski vratar si je zaslužil pozitivno oceno, slovitemu Zlatanu Ibrahimoviću obranil najstrožjo kazen, toda zvezdnik iz vrst Milana je imel nekaj sreče. Žoga se mu je odbila naravnost v noge, tako da jo je pospravil za hrbet vratarja Interja, že štiri minute kasneje pa je po sijajni akciji dosegel še svoj drugi in hkrati zadnji zadetek za Milan na tekmi. Tudi tokrat je bil Handanović nemočen, za nekaj upanja pa je v drugem delu prvega polčasa poskrbel Romelu Lukaku, ki je prepolovil zaostanek, a več od tega gostitelji niso zmogli.

Vrhunce dvoboja si lahko ogledate v spodnjem posnetku, akcija Milana, v kateri je prišlo do prekrška za najstrožjo kazen, pa si lahko ogledate od 0:20 naprej.