Pogovori s pokojnimi ne izčrpajo, ampak pomirijo

Ansambel Igor in zlati zvoki Revija Stop

»Vse dni, vse noči« igrajo že lepih 32 let

0 08.07.2020 07:59:42

Tega ni mogel preprečiti niti JAN OBLAK! Škofjeločan je prejel enega od najbolj NENAVADNIH zadetkov v karieri! (video)

Nogometaši madridskega Atletica so na drugi tekmi 35. kroga španskega prvenstva sinoči na gostovanju pri Celti Vigo le remizirali (1:1), a kljub temu ostajajo na tretjem mestu la lige.

Atletico je povedel z ekspresnim golom Alvara Morate, ki je zadel v 51. sekundi, a je Celta izenačila v 49. minuti, ko je Oblaka premagal Fran Beltran. Posnetek nenavadnega zadetka si lahko ogledate v spodnjem posnetku od 35. sekunde naprej.

Za Madridčane,  ki so igrali brez poškodovanega napadalca Joaa Felixa, je to še 15. remi v sezoni, po katerem na prvenstveni lestvici za vodilnim Real Madridom zaostajajo za 14 točk, Celta pa je s sinočnjo točko naredila velik korak k obstanku v primeri tudi naslednjo sezono.

Na prvi tekmi 35. kroga je Valencia z 2:1 premagala Valladolid. Za gostitelje sta zadela Gomez v 30. in Lee v 89. minuti, edini gol za goste pa je v 47. minuti dosegel Garcia.

Danes se bo nadaljeval 35. krog, ob 22. uri je na sporedu katalonski derbi Barcelona - Espanyol.

Značke: nogomet, španija