Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

Luka Dončić objavil posebno fotografijo ...

Simon Vadnjal Revija Stop

Znani obrazi so zelo okoljsko ozaveščeni

0 09.03.2020 10:33:36

Andraž ŠPORAR je domače gledalce odrešil VSEH MUK, neverjetno, kaj se je dogajalo na tekmi! (video)

Andraž Šporar se je še enkrat več vpisal med strelce za Sporting.

Slovenski reprezentančni napadalec Andraž Šporar je bil eden od velikih junakov Sportinga na nedeljski tekmi z ekipo Avesa. Sporting te dni doživlja pravi pretres, saj je pred dnevi po porazu 1:3 pri Famalicau ostal brez trenerja. Na vročo klop je sedel Ruben Amorim, za katerega je Sporting Bragi plačal 10 milijonov evrov, v nedeljo pa je Sporting vendarle prišel do zmage.

Čeprav je Sporting slavil z 2:0, pa rezultat ne razkriva, kako zelo so se Andraž Šporar in soigralci mučili. Že v 20. minuti tekme so namreč imeli kar dva igralca več, šele v 62. minuti tekme pa je Sporting začutil olajšanje v obliki gola. Z glavo je v polno zadel Andraž Šporar, le 5 minut po tem pa je končni izid tekme postavil Luciano Vietto.

Sporting je še vedno 4. v portugalskem prvenstvu, ima 4 točke zaostanka za tretjo Brago. Na prvem mestu je Porto, ki ima točko več od Benfice.