Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

Luka Dončić objavil posebno fotografijo ...

Ansambel Igor in zlati zvoki Revija Stop

»Vse dni, vse noči« igrajo že lepih 32 let

6 16.02.2020 07:23:12

O Luki ELSNERJU govori ves svet! To, kar je naredil na tekmi s PSG-jem, je prava NORIŠNICA! (video)

Sobotni večer je v francoskem prvenstvu postregel z najbolj noro tekmo med Amiensom in PSG-jem, ki se je končala s 4:4.

Kar bi moralo biti igra mačke z mišjo, se je razvilo v eno od najbolj spektakularnih tekem tega konca tedna, v glavni vlogi pa slovenski trener Luka Elsner, ki vodi Amiens. Ta je po Lyonu in Monacu zdaj gostil še favorizirani PSG, ki mu tudi v letošnji sezoni v ligue 1 ni para.

Vsi so pričakovali, da bodo to strelske vaje za Parižane, a izkazalo se je ravno nasprotno. Že v peti minuti tekme je namreč na navdušenje domačih navijačev zadel Sehrou Guirassy, po pol dobre ure je bilo 2:0, tik pred koncem polčasa pa je Amiens vodil že s 3:0. Za znižanje izida je v zadnjih minuti poskrbel Ander Herrera. To je bila tudi napoved vrnitve PSG-ja, ki kakopak ni želel dovoliti, da bi izgubil s predzadnjo ekipo lige. Sledil je nor in veliki preobrat Parižanov. Dva gola je dosegel šele 17-letni branilec Tanguy Nianzou Kouassi, za popoln preobrat in vodstvo s 4:3 za PSG je poskrbel Mauro Icardi. Ko se je zdelo, da bo Amiens klonil pred velikanom,  pa je po hitrem protinapadu veliko točko priigral Guirassy. Amiens kljub temu ostaja na predzadnjem mestu lestvice, a bi lahko prav ta točka na koncu pomenila veliko.