Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

Grozljivka na reliju! Vsaj sedem mrtvih, 21 ...

jure-podjavoršek Njena.si

Mojster Jure: Žena in otroci so moje življenje

0 24.11.2019 15:03:33

Matjaž Kek, POZOR! Strelska EKSPLOZIJA vročega Slovenca, na štirih tekmah zabil kar PET GOLOV! (video)

vszi
Blaž Kramer je v zadnjem času v izjemni formi.

Kot član rezervne ekipe Wolfsburga je gole tresel kot po tekočem traku. Potem je Blaž Kramer to unovčil s prestopom v prvo švicarsko ligo, ki je bila sprva zanj precej večji zalogaj od četrte nemške. V dresu Züricha je potreboval kar nekaj časa, da je opozoril nase. Toda zdaj se mu je odprlo in očitno se ne misli kar tako zaustaviti. Triindvajsetletni napadalec je tako na zadnjih štirih tekmah v švicarski ligi zabil kar pet golov! Zadnja dva na tokratni tekmi, ko se je Zürich pomeril z Luzernom.

Kramer in soigralci so slavili s 3:0, Slovenec je igral do 79. minute. Prvi gol je dosegel v 13. minuti, drugega v 59. "Enkrat je nagrada pač morala priti. Z napadalci je tako: ko si v formi, zabijaš gole. Ko pa nisi, pa rabiš več časa. Tako je bilo tudi pri meni," je po tekmi dejal nekdanji nogometaš Aluminija, ki v zadnjem času zagotovo glasno trka tudi na vrata selektorja Matjaža Keka. In če bo nadaljeval v takšnem slogu … No, potem bo vabilo v reprezentanco prišlo prej ali slej.

Oba njegova tokratna zadetka si lahko ogledate tukaj.

Značke: blaž-kramer, zurich