Afera sodna stavba: ko je država plačala ...

Luka Dončić objavil posebno fotografijo ...

matej zemljic_fofo saso svigelj (2) Njena.si

Skrito v raju: Takšni ljudje so ljubi Mateju ...

3 16.08.2019 11:43:59

GENIJ JOJO! Nor zadetek S PETO je navdušil VSE, v enem polčasu pa je Iličić dosegel kar ... (video)

Josip Iličić je navdušil na zadnji prijateljski tekmi.

Trener Gian Piero Gasperini nanj ne bo mogel računati na prvi prvenstveni tekmi, saj je slovenski virtuoz suspendiran. Prav tako si še vedno želi v Napoli, za oboje pa je Atalanti lahko še kako žal. Nazadnje je to priljubljeni Jojo dokazal in pokazal na prijateljski tekmi, na kateri je spravljal ob pamet italijansko tretjeligaško moštvo z imenom Giana Erminio. Na odlično obiskani tekmi ga je Atalanta premagala s kar 11:1, Iličić pa je presegel samega sebe.

Že v prvem polčasu je dosegel kar štiri zadetke (da, prav ste prebrali, 4), pri čemer je bil eden od njih mojstrovina, zadnji pa še precej več kot to. Zadnjega je, kot bi želel pred odhodom na klop vse skupaj zapečatiti, Jojo dosegel po fantastičnem strelu s peto, ki ga bodo nasprotniki sanjali še kar nekaj časa. Enako pa velja tudi tako za navijače Atalante kot za navijače Napolija.

Video vseh vrhuncev tekme si lahko ogledate spodaj. Zlahka boste našli Iličićeve zadetke, najlepšega, pravega kralja med njimi na najdete pri 1:27.

Značke: iličić, atalanta