0 12.08.2019 10:05:39

SIJAJNI DEBI nekdanjega velikega upa VIJOLIČASTIH

A.S. Citadella 1973
Gorenjski mladenič vstopil s klopi in zadel.

Žan Celar se bo v novi sezoni dokazoval v serie B, in sicer v dresu Cittadelle, kjer ima status posojenega igralca Rome. Pred začetkom prvenstva so v Italiji na sporedu pokalne preizkušnje, ekipa nekdanjega velikega upa vijoličastih, za katerega je rimski velikan Mariboru odštel milijon evrov, je v drugem krogu gostila Padovo. In se z zmago s 3:0 uvrstila v nadaljnje tekmovanje, kjer bo moči merila s Carpijem.

Gorenjski mladenič je dvoboj začel na klopi za rezervne igralce, trener Roberto Venturato pa ga je v ogenj poslal po uri igre, Žan Celar je ponujeno priložnost izkoristil na najboljši možni način. Na debiju se je vpisal med strelce, v 86. minuti je zadel za končni izid, pred tem sta bila v prvem polčasu uspešna Iori iz najstrožje kazni in Diaw. Siniša Anđelković je bil pri gostih med rezervisti.