Avtor selfija v velikih težavah: zaradi vdora na ...

lara, topki, skrito-v-raju Njena.si

Skrito v raju: Skrivnost Larinih pletenih topkov

0 01.04.2019 09:45:23

Rusi slavijo SLOVENCA, ki je poskrbel za preobrat na najbolj DRAMATIČNI tekmi! (video)

Lovro Bizjak je postal eden od velikih junakov tekme med CSKa-jem in Ufo.

V Rusiji je bil minuli konec tedna na sporedu pravi slovenski derbi, v katerem sta se pomerila moskovski CSKA, za katerega igra mladi Jaka Bijol in pa Ufa, v katerem so trije Slovenci: Bojan Jokić, Andres Vombergar in Lovro Bizjak.

Prav slednji je postal eden od junakov tekme. CSKA je v 85. minuti tekme vodil z 2:0 in vse se je zdelo, da bo to rutinirana zmaga trenutno 4. ekipe na lestvici nad ekipo, ki se bori za obstanek. Toda nato se je v zadnjih osmih minutah tekme spremenilo vse, v glavni vlogi pa se je znašel prav nekdanji član Domžal. Bizjak se je namreč v 86. minuti tekme odlično znašel v 'sendviču' med dvema branilcem in je žogo s kolenom poslal v gol, v zadnji minuti sodnikovega podaljška pa je izenačil Nigerijec Sly.

Bizjakov zadetek sai lahko v spodnjem posnetku ogledate od 3:05.