Znani tekmovalec kviza pokvaril slavno Kolo sreče

ro
4 01.04.2019 08:36:15

ŠKANDAL v SLOVENIJI! UDARIL sodnika, ki si je privoščil RASISTIČNO OPAZKO?!

Tekma je bila v zadnji minuti prvega polčasa prekinjena.

V 3. SNL – center so bile ob koncu tedna odigrane tekme 18. kroga. Vodilni Bled je doma z 1:0 ugnal Arne Tabor, Ivančna Gorica je z 2:1 slavila v Žireh, Brinje Grosuplje je na svojem igrišču s 3:1 premagal Savo Kranj, Šenčur je bil v Komendi z 1:0 boljši od gostiteljev, dvoboj med Zagorjem in Svobodo pa je trajal zgolj 45. minut. Zgodil se je škandal, ki bi lahko imel velike razsežnosti, takoj po koncu prvega polčasa je bil namreč pri vodstvu Zasavcev z 1:0 prekinjen.

Sodnik Blaž Kos je to storil potem, ko ga je fizično napadel Ousman Juwara, kar je seveda dejanje, ki si kajpak zasluži najstrožjo kazen, toda ... V ljubljanskem klubu zagotavljajo, da je bil njihov igralec iz Gambije tarča rasističnega napada. In to nikogar drugega kot glavnega delivca pravice. Pri Svobodi zagotavljajo, da mu je namenil žaljive besede, ob katerih je Juwara izgubil živce in se odzval z napadom. Disciplinski sodnik bo vsekakor moral raziskati vse okoliščine neljubega dogodka, čaka ga obilica dela ...

Značke: zagorje, svoboga, rasizem