Skrito v raju: Igralka blestela na fotografiranju ...

0 31.03.2019 19:50:03

LEGENDARNI Slovenec premagal VROČEGA Slovenca: Junak iz let 2009 zabil KLJUČNEGA v bitki za obstanek

vszi
Zlatko Dedić se je vpisal med strelce.

V Avstriji se je prvenstvo razdelilo na ligo za prvaka in ligo za obstanek, v slednji nastopata dva Slovenca. In danes sta se udarila med sabo. Hartberg je doma gostil Wacker iz Innsbrucka, čeprav so domači navijači pričakovali zmago, pa so domov odšli razočarani. Hartberg, ki je v prvem delu sezone igral precej bolje kot Wacker, je namreč izgubil, gostje so slavili z 2:0. Tekmo so odločili že zelo zgodaj, zmago pa je zapečatil Zlatko Dedić, ki je v 17. minuti postavil končni izid. Dedić, ki je v tej sezoni zabil pet golov, je igral do 88. minute, pri domačih je Rajko Rep, v tej sezoni eden najboljših posameznikov avstrijske bundeslige, odigral vso tekmo.

Za Wacker je bila to izredno pomembna zmaga, morda celo ena ključnih v bitki za obstanek. Dedić in soigralci so z njo skočili z zadnjega mesta, na tem je zdaj Admira.