Žakelj obrnil ploščo: zdaj ve, da je na ...

Preprosto VRHUNSKO: S TOLE potezo si je Miha Zajc samo ŠE DODATNO ZVIŠAL CENO! (video)

vszi
Poročali smo o tem, da je Miha Zajc pred izhodnimi vrati Empolija, zanj pa se zanima kopica klubov.

Sprva se je omenjala možnost, da bi kariero nadaljeval v angleški premier ligi, kjer sta se zanj resno ogrela Newcastle in Huddersfield. Toda otoška kluba nista edina snubca, saj se je v zadnjih dneh oglasilo še nekaj klubov.

Tako sta lovke po vezistu iz Šempetra pri Novi Gorici začela stegovati še člana italijanske serie A, in sicer Sampdoria, pri kateri igra Vid Belec, ter Atalanta, kjer je prvi zvezdnik Josip Iličić. Medtem pa Zajc, čigar minutaža v Empoliju ni več taka kot je bila, z izjemnimi potezami še dodatno dviguje svojo ceno.

Empoli je konec tedna odigral prijateljsko tekmo s Perugio in slavil z 1:0. Edini zadetek na tekmi pa je delo slovenskega reprezentanta, ki je tekmečevega vratarja premagal z izjemno izvedenim prostim strelom. Zajc si je žogo namestil približno 21 metrov od gola, nato pa jo kirurško natančno z desnico poslal v zgornji levi kot nasprotnikovega gola (akcija se začne pri 1:10 minute).