Teden dni premora za MasterChef Slovenija

jankovic hokej Ekipa24.si

Velike spremembe v zmajevem gnezdu! Novo ime ...

0 29.10.2018 08:18:51

SPEKTAKULAREN GOL slovenskega reprezentanta so že označili za enega NAJLEPŠIH V SEZONI! (video)

vszi
Konec tedna se je izkazalo kar nekaj slovenskih legionarjev.

Med njimi je bil tudi član mlade izbrane vrste Alen Ožbolt. Dvaindvajsetletni napadalec se je sredi septembra podal v Bolgarijo in podpisal triletno pogodbo s tamkajšnjim prvoligašem Lokomotivom iz Plovdiva. Na prvih štirih tekmah še ni dobil izdatnejše minutaže, ker se je moral navaditi na novo ekipo in okolje, zdaj pa je prvič odigral vseh 90 minut. Sobotni nastop pa si bo zapomnil za vselej.

V dvoboju Lokomotiva in Bistritse so domačini slavili z 2:1, drugi gol pa je bil prava mojstrovina, pod katero se je podpisal prav Ožbolt. Zgodilo se je v 41. minuti, ko je v kazenskem prostoru 'zavrtel' svojega čuvaja in iz obrata neubranljivo zadel sam zgornji kot tekmečevih vrat. Vratar se je sicer vrgel v pravo smer, se iztegnil, kolikor je dolg in širok, toda še vedno je bil zelo daleč od uspeha.