Afera Dars: poslanca NSi na policiji preverjala, ...

Pred koncem serije Skrito v raju vas čaka še ena...

0 30.09.2018 09:10:23

Olimpija, TALE JE ZATE! Andraž Šporar skuhal MAŠČEVANJE, in to na VELIKEM DERBIJU (video)

Andraž Šporar še naprej trese mreže.

Mitch Apau, Kenan  Bajrić in predvsem Andraž  Šporar so se podpisali pod zmago Slovana, s katero so se svojemu tokratnemu tekmecu maščevali tudi zaradi - Olimpije. Klub iz Bratislave se je v velikem derbiju slovaškega prvenstva pomeril z aktualnim prvakom Spartakom, ki je zmaje premagal v zadnjem krogu kvalifikacij za ligo  Europa, in v Trnavi slavil z 2:1. Vsi trije nekdanji zmaji so zaigrali v prvi postavi, Šporar pa je vnovič dokazal, da mu na Slovaškem ta hip ni para v doseganju zadetkov. Šporar se je tokrat med strelce vpisal v 42. minuti tekme, ko je Slovan povedel v vodstvo 1:0. Spartak je potem sicer izenačil, toda dvanajst minut pred koncem je Srb Dejan  Dražić poskrbel, da so se pred 6346 gledalci veselili gostje iz Bratislave. Za Slovan je bila to že četrta zaporedna ligaška zmaga, s katero se je še dodatno učvrstil na prvem mestu lestvice.

Na vrhu je tudi Šporar, ki je med vsemi v ligi zabil največ golov, in sicer devet. V vseh tekmovanjih v tej sezoni se je Ljubljančan med strelce vpisal 14-krat, in to na vsega petnajstih tekmah.

Posnetek tokratnega Šporarjevega zadetka si lahko ogledate tukaj.