49-letnik na stopnišču napadel 50-letnico, jo ...

Andreja Špeh iz MasterChefove kuhinje na Japonsko

2 29.07.2018 16:48:40

IMENITNO! Damjan Bohar v slogu najboljših vezistov (video)

Nekdanji član Maribora se je na debiju zelo izkazal.

V drugem krogu poljskega prvenstva so se nogometaši Zaglebie iz Lubina veselili še druge zmage, pred svojimi navijači so z 2:1 ugnali Zagłebie Sosnowiec. Tudi s pomembnim deležem Damjana Boharja, ki je dvoboj sicer začel na klopi, priložnost je dočakal v 57. minuti. To je bil njegov prvi nastop v dresu novega kluba, ohranil ga bo v lepem spominu.

V 78. minuti je namreč Prekmurec sijajno zaposlil Jakuba Maresa, ki je prišel do soočenja z vratarjem in zadel za končnih 2:1. Gre za potezo (na videu se akcija začne pri 3,50), ki je nekdanjemu članu Maribora gotovo še dodatno okrepila samozavest in pričakovati je, da bo kmalu član udarne zasedbe ter v tekmovalnem ritmu. V primeru takšnega razpleta bo dobil vse to, kar si je po odhodu iz Ljudskega vrta želel.