gv
06.11.2016 13:15:24

Šporar sodeloval v pravi srhljivki (video)

Andraž Šporar takšne srhljivke v dresu Basla še ni doživel!

Basel se je v soboto v sklopu 14. kroga švicarsekag prvenstva pomeril z Lausannejem in slavil z 2:1.

Toda do 91. minute je vse kazalo na zmago gostov, ki so od konca prvega polčasa pa do zadnjih minut obračuna vodili z 1:0. Toda v 91. minuti obračuna je za izenačenje najprej poskrbel Marek Suchy, manj kot minuto kasneje pa je končnih 2:1 postavil Marc Janko.

Basel je tako prišel še do svoje 12 zmage v letošnji sezoni domačega prvenstva. Na prvem mestu ima po štirinajstih odigranih tekmah zajetnih 12 točk prednosti pred drugouvrščenim Sionom, Andraž Šporar in njegovi soigralci so pa tudi edini, ki letos še niso okusili grenkobe poraza.

Nekdanji član Olimpije je v konici napada odigral vseh 90 minut, njegova statistika pa je ostala prazna.