Sodnik zavrnil tožbo proti Stevenu Tylerju

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Kraljeva družina - Orgije in droga na zasebnih ...

Bo igral? Navijači Dallasa v skrbeh zaradi ...

0 16.01.2016 17:18:55

Handanović kot panter do fantastične obrambe (video)

Milanski Inter je v 20. krogu gostoval v Bergamu pri tamkajšnji Atalanti. Znova se je z neverjetno obrambo izkazal Samir Handanović.

Kljub temu da je nekdanji slovenski reprezentančni vratar postregel z zares izjemno, edinstveno in predvsem pogumno obrambo, se milanski Inter vsaj predčasno ni zavihtel na vrh lestvice v serie A.

Črnomodri so imeli za to priložnost, a so se v Bergamu proti Atalanti razšli z izidom 1:1. Domačini so povedli v 17. minuti z avtogolom Jeisona Murilla, ob katerem je bil Samir Handanović brez možnosti, osem minut kasneje pa je Inter prišel do izenačenja, ko je avtogol dosegel še Rafael Toloi.

Po izenačenem izidu se je znova veliko govorilo o slovenskemu vratarju. V 59. minuti je namreč Ljubljančan poskrbel za pravo pantersko posredovanje ob strelu Luce Cigarinija. Obramba, o kateri se bo še dolgo govorilo in to ne samo na sončni strani Alp.