Skubic debitiral v Turčiji

Konyaspor

Potem ko je pred dvema dnevoma podpisal pogodbo s Konyasporjem je Nejc Skubic sinoči že debitiral v dresu novega kluba.

Nekdanji član Domžal se je s turškim prvoligašem dogovoril za enoinpolletno sodelovanje z možnostjo podaljšanja še za eno leto. njegova nova pustolovščina pa se je dokončno začela včeraj, ko je vknjižil prvi nastop v dresu Konyasporja.

Slednji se je v četrtem krogu drugega dela turškega pokalnega tekmovanja na svojem igrišču pomeril z Inegolsporjem. Domačini so tretjeligaša premagali z 2:0, Skubic pa je v igro vstopil v 66. minuti. Pet minut pred zadnjim sodnikovim žvižgom je v statistiko vpisal rumeni karton, Konyaspor pa je s tretjim kompletom točk (ob tem ima še en remi) na vrhu lestvice skupine G.