13.01.2016 09:56:59

Vučkić ga je dočakal, Jokiću 90 minut

vszi

Otrok Domžal uspešen v dresu Wigana.

Haris Vučkić se po težavah s poškodbo vrača v tekmovalni ritem, na preizkušnji 23. kroga v angleški tretjeligaški druščini se je veselil tudi prvega gola v tej sezoni v dresu Wigana, kjer ima status posojenega igralca Newcastla. Nekdanji nasprotniki Maribora v skupinskem delu lige Europa so se na svojem stadionu s Sheffield Unitedom razšli z izidom 3:3, otrok Domžal je v končnici prvega polčasa zadel za vodstvo z 2:0. Na svoji peti tekmi v dozdajšnjem delu prvenstva je bil na igrišču do 62. minute, kmalu zatem so gostitelji vodili še s tremi goli prednosti, a tudi to ni bilo dovolj za zmago. Nekaj več kot 10 tisoč gledalcev je spremljalo srhljivko, gostje so se porazu izognili v 89. minuti.

V drugem kakovostnem razredu angleškega nogometa so bile na sporedu tekme 26. kroga, Bojan Jokić je doživel prvenstveni debi v dresu Nottinghama, ki je na svojem stadionu remiziral (1:1) z Birmingham, slovenski reprezentant je bil na igrišču od prve do zadnje minute.