jb
03.08.2014 19:38:45

V 92. minuti za zmago

vszi

St. Gallen je v švicarskem prvenstvu slavil uvodno zmago, mož odločitve je bil Džengis Čavušević.

Džengis Čavušević je v vedno boljši formi. Potem ko je dolgo okreval po še drugi hudi poškodbi kolena, se je zdaj na odmeven način vrnil v ekipo St. Gallna. Slednji je v novi sezoni v švicarskem prvenstvu odigral tri tekme, na dveh se je Ljubljančan vpisal med strelce. S prvim golom je St. Gallnu pomagal do uvodne točke, z zadetkom proti Luzernu je zadel za uvodno zmago. Njegov klub je do slednje sicer prišel na dramatičen način, 26-letnik je za končni rezultat 2:1 zadel v 92. minuti.

Nekdanji član Domžal tekme sicer ni začel v udarni enajsterici, trener Jeff Saibene ga je v igro poslal v 62. minuti, ko je zamenjal Gorana Karanovića. In zadel v polno.