03.08.2014 18:28:08

Dvakrat v štirih minutah

vszi

Slovenski napadalec Tim Matavž v dresu Augsburga vse bolj opozarja nase.

Glede na to, da je za njim sezona, v kateri ni veliko igral, je logično, da je Tim Matavž potreboval nekaj časa, da je prišel k sebi po slovesu od PSV-ja. Toda zdaj se počasi le vrača v tisto staro dobro formo, s kateri je navduševal v preteklosti. Slovenski reprezentant se je tako nedolgo nazaj veselil svojega prvega zadetka za Augsburg, v nedeljo pa se je na eni tekmi med strelce vpisal kar dvakrat. In to v razmaku štirih minut.

Tudi po njegovi zaslugi je nemški prvoligaš premagal Trabzonspor, na koncu je bilo 3:1 za Augsburg. Turki so sicer povedli v prvi minuti in nato dolgo vodili, toda nato med 70. in 74. minuto prejeli kar tri gole. Kot rečeno, pod dva se je v kraju Walchsee v Avstriji podpisal Primorec, enkrat je v polno meril Nikola Đurđić, še en novinec pri Augsburgu.