20.11.2023 21:28:36

Šeško pri izvajanju enajstmetrovke hladen kot 'špricar', nato pa hladen tuš v Stožicah! (video)

Martin Metelko
Slovenija proti Kazahstanu

Slovenija je v Stožicah povedla z 1:0.

Slovenska reprezentanca je na najboljši možni način začela tekmo v Stožicah. Po tem, ko je imela od prve minute veliko prednost v posesti, ko je narekovala ritem igre, so Kazahstanci kakšnih deset minut pred koncem poskušali s protinapadi ogroziti vrata Jana Oblaka.

A nato je nastopila 40. minuta, ko je Jan Vorogovskij v nogo brcnil Petra Stojanovića, po pregledu posnetka pa je poljski sodnik pokazal na enajstmetrovko. Žogo je v svoje roke vzel Benjamin Šeško in hladnokrvno zadel, vratar Igor Šackij pa ni imel možnosti. Stožice so eksplodirale.

Na začetku 2. polčasa pa je sledil hladen tuš, ko je Jana Oblaka premagal nogometaš Kopra Ramazan Orazov in izenačil na 1:1.