Šolak ima novo tarčo: po T-2 kupuje še televizijo

Redek prizor: Robert in Tina, Janez in Urška so ...

Prvič po izgubljenem finalu in povratku v ...

Kakšno presenečenje! Znani so jo podprli, pa ...

guardiola Ekipa24.si

Ne samo Slovenci, tudi Pep Guardiola dopustuje na ...

0 12.09.2023 01:17:03

Selektor Luksemburga po osmem zadetku Portugalcev šokiral s potezo! Tega še niste videli ... (video)

Da Luksemburg na gostovanju na Portugalskem nima veliko možnosti za presenečenje, je bilo že pred včerajšnjo tekmo jasno vsakomur, a redki so pričakovali, da bo prejel kar devet (!?!) zadetkov.

Portugalska 9. Luksemburg 0. Rezultat odmeva, še bolj pa je šokirala poteza selektorja gostov v 83. minuti, ko so njegovi varovanci prejeli osmi zadetek. Luc Holtz ni več zdržal, ponižanje je bilo preveliko. Preprosto se je obrnil in odkorakal v slačilnico, svoje fante pa v zadnjih minutah prepustil na milost in nemilost razigranih Portugalcev. Dvignil je roke.

Domačini so brez Cristiana Ronalda in še nekaterih drugih ključnih igralcev že v prvem polčasu dosegli štiri zadetke, v nadaljevanju so jih dodali še pet. Mreža gostova je nedotaknjena zdržala le 12 minut.

Portugalska ima po šestih tekmah maksimalni izkupiček, z 18 točkami in gol razliko 24:0 je v tem trenutku najučinkovitejša reprz v kvalifikacijah. Luksemburg navkljub ponižujočemu porazu z 10 točkami ostaja na tretjem mestu in ohranja upanje na drugo mesto, ki tudi prinaša nastop na evropskem prvenstvu.