V Münchnu je bilo vse pripravljeno na začetek derbija skupine F med Nemčijo in Francijo, igralci obeh ekip so čakali na začetni žvižg sodnika. Potem pa je med gledalci završalo, saj se je padalec sunkovito spuščal proti tlom. Zapel je ob kabel na vrhu stadiona, na katerem so nameščene kamere, potem pa ga je neslo neposredno v tribune. Komaj je rešil za trenutek že grozljivo situacijo in treščil ob zelenico.
Nekateri so mislili, da je to del spektakla, da bo pogumnež denimo prinesel žogo, s katero bosta ekipi odigrali srečanje. A ni šlo za to, pogumnež ali neumnež je bil 'Greenpeace protestnik', aktivist, na njegovem padalu se je bohotil napis proti nafti 'Kick out Oil!'.
Katastrofa je bila blizu, vendar se je na srečo dobro izteklo. Najbližje protestniku je bil nemški reprezentant Antonio Rüdiger in ga domnevno vprašal, ali je z njim vse v redu. Potem so pristopili varnostniki in vsiljivca odpeljali.

nu
Tekma v Münchnu bi se skoraj začela s KATASTROFO! Padalca je neslo med navijače, potem pa ... (foto + video)

Profimedia
Protestnik se je s padalom spustil na igrišče, potem pa se mu je zalomilo.
Privoščite si neomejeno branje
Prijavljeni uporabniki Trafike24 z izpolnjenimi podatki profila berejo stran brez oglasov in imajo brezplačen promocijski dostop do
Plus
vsebin.
Več informacij
Še nimate Trafika24 računa? Registrirajte se
Prijavljeni uporabniki z izpolnjenimi podatki profila berejo vsebine brez oglasov.
- preverjen e-naslov
- preverjena tel. številka
- popolni osebni podatki
- prijava na e-novice
Ste pravkar uredili podatke? Osveži podatke