ue
0 31.03.2021 09:30:21

BESNI HRVAŠKI SELEKTOR! Po tekmi z Malto brez zadržkov V KAMERE POVEDAL TOLE!

Hrvati so se v kvalifikacijah za SP namučili z Malto.

Končni izid je bil resda 3:0, a pri naših južnih sosedih nikakor niso zadovoljni s tistim, kar so videli v torek na reški Rujevici. Hrvaška, ki je v skupini skupaj s Slovenijo, je šele v drugem polčasu strla odpor Maltežanov, toda kdo ve, kako bi se dvoboj razpletal, če bi sodnik v 19. minuti pokazal na belo točko v korist gostov, potem ko je Hrvat Josip Juranović očitno igral z roko v kazenskem prostoru.

Tudi hrvaški selektor Zlatko Dalić nikakor ni bil zadovoljen s tistim, kar so pokazali njegovi varovanci. Po tekmi je na tiskovni konferenci takole govoril: "Fantom sem povedal, da nismo ekipa. Nismo še ekipa. Pred svetovnim prvenstvom smo to postali, zdaj pa spet nismo. Govorimo 'vse za Hrvaško', gledamo pa le na lastno promocijo. Tako ne bo šlo več naprej."

Dalić je še dodal, da do 25. maja ne bo dajal izjav. "Hvala za podporo, se vidimo na pripravah za EP."