26.03.2021 09:16:05

Zamenjal Ramosa, Španija pa OB ZMAGO! Španski selektor se brani, razlog za menjavo pa ...

Španski selektor je bil po tekmi z Grki deležen številnih kritik.

Španci so bili pred tekmo z Grčijo veliki favoriti, a tega na zelenici niso znali pokazati. Z 1:0 so povedli v 33. minuti, na začetku drugega polčasa pa so Grki izenačili in postavili končni izid 1:1.

Kapetan Španije v drugem polčasu ni igral, ravno njegova zamenjava pa je zakrivila enajstmetrovko, po kateri je Anastasios Bakasetas izenačil. Ramos se je šele pred kratkim vrnil v tekmovalni pogon, saj je okreval po operaciji kolena, španski selektor Luis Enrique pa je razkril, da to ni bil razlog za menjavo.

"Ramos je v redu. Že pred tekmo smo se skupaj odločili, da bo igral zgolj prvi polčas," je dejal Enrique in razkril, da se Ramos vrača po dolgem počitku, pred Španijo pa sta v naslednjih dneh še dve tekmi, na katerih si želi računati tudi na usluge španskega kapetana.