Gruzijec peš bežal pred policisti

rudi-mlakar Njena.si

Rudi tudi v zunanjem svetu vse bolj priljubljen

0 21.06.2019 21:12:05

Dve tekmi, OSEM GOLOV: Po Hrvaški PONIŽALI še Anglijo, VROČI ROMUNI mislijo resno

Romunska nogometna reprezentanca še naprej navdušuje na evropskem prvenstvu do 21 let v Italiji. Po zmagi v 1. krogu proti Hrvaški s 4:1 je danes v Ceseni premagala angleške vrstnike s 4:2 in končala upe tekmecev z Otoka za preboj v polfinale.

Romuni, za katere so zadeli Florinel Coman v 88. in 90., George Puscas v 76. z bele pike in sin legendarnega Gheorgheja Hagija Ianis Hagi v 85. minuti, so tako po dveh krogih na vrhu skupine C. Demarai Gray v 79. in Tammy Abraham v 87. minuti sta bila strelca za Angleže.

V skupini C bo ob 21. uri na sporedu še obračun med Francozi, ki so uvodoma premagali Anglijo, in Hrvati v Serravalleju.

Po dveh krogih v skupini A vodi Poljska, sledita Italija in Španija, Belgija pa je že brez možnosti, v skupini B pa ima Nemčija šest, Danska in Avstrija po tri, Srbija pa je z ničlo že odpisana.

Zmagovalci skupin in najboljši drugouvrščeni se uvrstijo v polfinale ter si zagotovijo nastop na olimpijskih igrah 2020.

Značke: nogomet, ep, mladi