Kamera ujela znanega in uglednega slovenskega ...

1 21.06.2019 13:37:38

SPODRSLJAJ KARIERE?! Kako je Torres v Stožicah proti OLIMPIJI postal ŠTORRES (video)

Fernando Torres in njegov "pripetljaj" na rekordni tekmi v Stožicah.

Rekord obiskanosti stadiona v Stožicah je padel avgusta 2010, ko si je prijateljsko reprezentančno tekmo med Slovenijo in Avstralijo ogledalo 16.135 gledalcev, rekorden obisk na klubskih tekmah je bil zabeležen štiri leta kasneje. Tudi takrat je bila na sporedu prijateljska tekma; ampak ne kakršnakoli. Olimpija se je namreč pomerila s Chelseajem, ki je na tribune ljubljanskega stadiona privabil kar 15.972 ljudi

Jose Mourinho je zvezdniško zasedbo Londončanov popeljal do pričakovane zmage, modri so slavili, toda le z 2:1. Nik Kapun je Olimpijo povedel celo v vodstvo, 1:0 je bil tudi rezultat polčasa. V drugem sta za preobrat poskrbela Diego Costa in Kurt Zouma.

Za Chelsea je tedaj zaigral tudi španski zvezdnik Fernando Torres, ki pa se ni proslavil. Še več, Torres je postregel z najbolj šokantno potezo tekme, ko je v 72. minuti zgrešil nemogoče. Po soigralčevi podaji je bil povsem osamljen pred prazno mrežo, in to vsega dober meter od golove črte. Žogo bi moral zgolj potisniti v mrežo, namesto tega pa jo je s prsmi poslal - čez prečko! Njegova zapravljena priložnost je hitro postala hit na spletu (na YouTubu si je enega od posnetkov ogledalo več kot 120.000 ljudi), Torres pa je postal - Štorres. Zdaj se je poslovil. Končal je kariero. Veličastno, da ne bo pomote! Spomin na njegov neslavni trenutek v Stožicah pa bo vseeno še dolgo živel ...