Velike spremembe v zmajevem gnezdu! Novo ime ...

1 16.10.2018 10:42:41

SRAMOTA: Dajte Ramosa ZA ZMERAJ na HLADNO! To je sramota, ki nima nobene povezave z nogometom! (video)

Španski branilec in sramotna poteza na tekmi z Anglijo.

Španija je v ponedeljek na domačih tleh izgubila proti Angliji, pravi katastrofi pa je ubežala z dvema zadetkoma v drugem polčasu. Po prvi polovici igre je bil rezultat za goste kar 3:0.

Španija toliko zadetkov na domačih tleh še ni prejela, precej več pa se dan po tekmi govori o sramotni potezi Sergia Ramosa. Španski branilec in član Reala je v drugem polčasu zahrbtno pohodil angleškega zvezdnika Raheema Sterlinga, tega dejanja pa sodniška ekipa ni opazila. A to ne pomeni, da se je izmazal. Uefa bo ta incident zagotovo vzela pod drobnogled, kljub temu, da za to dejanje ni bil kaznovan, pa bi ga krovna evropska nogometna organizacija lahko kaznovala naknadno.

Značke: ramos, španija, anglija