gv
05.09.2016 11:49:33

Lewandowski tolkel in davil (video)

Robert Lewandowski je bil eden tistih posameznikov, ki so zaznamovali nedeljski spored kvalifikacij za SP 2018.

Kazahstan je pripravil eno večjih presenečenj in favorizirani Poljski pred svojimi gledalci odščipnil točko. Sprva je bolje kazalo gostom, ki so po koncu prvega polčasa vodili z 2:0, nato pa so pobudo prevzeli domači in v drugem polčasu dosegli dva zadetka za končnih 2:2.

Med strelce se je vpisal tudi zvezdnik Bayerna Robert Lewandowski, ki je uspešno realiziral najstrožjo kazen, nase pa je opozoril tudi z rumenim kartonom. Ta je bil posledica nešportnega vedenja, in sicer je najprej s komolcem v nos udaril tekmeca, nato pa za vrat zagrabil še enega od nogometašev Kazahstana in ga nekaj časa držal.