Nogometna fantazija, v Celju se nadaljuje nogometna pravljica. Celjski nogometaši so na svoji tretji letošnji tekmi ligaškega dela konferenčne lige še tretjič zmagali in ostali v elitni družbi.
V četrtek zvečer so Celjani na kolena spravili še poljsko Legio, ki jo je v Celju podpirala velika skupina navijačev, a so jih slovenski ljubitelji nogometa preglasili.
V Celju se dogaja nekaj, česar tam nismo videli že lep čas, Celjane je zajela prava nogometna evforija. Albertu Rieri je s svojimi skoraj čudežnimi prijemi uspelo sestaviti izjemno močno ekipo, ki je kos tudi zahtevnim evropskim preizkušnjam, najpomembneje pa je, da je prebudil navijače celjskega prvoligaša.
Že med tekmo z Legio je bilo slišati glasno navijanje, na svojih mestih pa so ostali tudi lep čas po zadnjem sodniškem žvižgu in v en glas peli: "Kaj jim delamo!"