Katastrofalna gledanost TV Slovenija: še ko sta ...

Marylin ni mogla brez čudežnih injekcij, ki so delovale tudi na njeno psiho Odkrito.si

Bi lahko zamenjal kariero? Iličić pokazal nekaj ...

0 11.12.2023 12:35:46

Ante Šimundža je razkril, kako se je po burni reakciji odzval Marko Božić, ena beseda je povedala vse!

Drago Wernig - TAKA
Mariborčani in Radomljani zaključujejo 19. krog Prve lige Telemach, tekma v Domžalah se bo začela ob 17.30.

S tekmo v domžalskem športnem parku se bo končal 19. krog slovenskega državnega prvenstva. Mariborčani bodo proti Radomljam v vlogi velikega favorita, vse razen zmage bo za njih veliko razočaranje. Pred tekmo sta se pod drobnogledom znašla Ante Šimundža in Marko Božić. Trener vijoličastih je bil proti Kopru nezadovoljen s predstavo svojih varovancev, predvsem z Markom Božićem, ki ga je v igro poslal v drugem polčasu, a ga je 33 minut kasneje že poslal nazaj na klop. Tekma na Bonifiki se je končala s 3:3.

"Dosegli smo šest zadetkov, če smo pošteni. Šest zadetkov! To ni smešno! Če mi damo nasprotniku, da nam, ne da se oznoji, zabije gol, to ni v redu. Če pogledamo, da smo po dobljenem derbiju odigrali 3:3 proti Kopru, ki je doma vedno trdoživ tekmec, je to vedno pozitiven rezultat. Še posebej, ker smo trikrat zaostajali. Ampak način, kako se je odvijala tekma, mi ni bil všeč. Upam, da se fantje tega zavedajo. Igrajo za Maribor! Kako se tekma odvija, je odvisno od tega, kako si jo narediš sam. Koper je bil sicer na zelo visoki ravni, toda mi smo vse skupaj analizirali, fantje so dobili informacije, sporočila. Točka je spakirana. To je to," se je tudi v napovedniku tekme z Radomljami Ante Šimundža ozrl na obračun na Obali. "V vsaki tekmi je mogoče vse, vsak lahko igra dobro ali slabo, pristop pa mora biti na najvišji ravni. Tukaj ni nobenega opravičila. Ne glede na to, ali igraš od prve minute ali vstopiš s klopi. Tudi v primeru, ko ostaneš na klopi, lahko dobiš priložnost že na naslednji tekmi. Fantje se tega zavedajo in upam, da bo v prihodnje čim manj takšnih težav," je dodal mariborski strateg, ki je proti Kopru zamenjal Marka Božića v 79. minuti, potem ko ga je v igro poslal šele v 46. minuti, s pojasnilom, da si vezist šestnajstkratnih slovenskih državnih prvakov ni zaslužil ostati na igrišču. "Pozitivna," je odvrnil Šimundža na vprašanje, kakšna je bila Božićeva reakcija na naslednjih treningih po obračunu s Koprom.