Slovaški atentat in Slovenija: nasilje se vedno ...

Pravnomočno poražena NKBM: šlo je za tipično ...

Afera ogroža von der Leyenovo politično prihodnost, saj poteka v obdobju pred evropskimi volitvami, Odkrito.si

Ursula von der Leyen in primer Pfizergate

samir handanovic 24 pm Ekipa24.si

Nova služba za Samirja Handanovića! Nekdanji ...

11 22.10.2023 07:21:55

Prvi strelec lige z vso močjo udaril v Domžalah: Uh, kakšen gol, tega ne bi ubrail nihče! (video)

Martin Metelko
Nogometaši Olimpije so v sosedskem derbiju premagali Domžale.

Obračun zdravstveno načetih ekip iz ljubljanske kotline je pripadel favorizirani zeleno-beli zasedbi, ki je igrala navdahnjena s prihodom novega stratega. Olimpija je v Domžale prišla s popotnico le ene zmage na zadnjih štirih tekmah, vendar je tokrat pokazala dovolj za nove tri točke, s katerimi za vodilnim Celjem še vedno zaostaja za šest točk.

Zmaji so povedli v 48. minuti, ko je Motika podal Ruiju Pedru na vrh kazenskega prostora, ta pa je natančno meril v zgornji kot domžalskih vrat za 1:0 in svoj osmi gol sezone, s čimer je prvi strelec lige. V 56. minuti je Olimpija podvojila prednost, ko je Lukas Hempt zatresel lastno mrežo po podaji z desne strani, rezultat 2:0 pa je bil tudi končni izid.

Značke: domžale, olimpija